Nápojový automat trinkForm

Nyní kupte, pořiďte na leasing nebo si pronajměte!

divider-flower

V kombinaci s našimi koncentráty trinkForm představují naše nápojové automaty optimální řešení pro přípravu čerstvých studených nápojů. Kromě toho naplňují různorodé potřeby svých uživatelů. Ať už chcete, aby vaše nápojové automaty fungovaly jako kompaktní samostatně stojící přístroj, byly připevněny na stěnu jako automat nebo včleněny do existujícího výčepního prostředí: všechny automaty se vyznačují inovativní technologií, hospodárností a vysokou úrovní hygieny.

Nápojový automat se širokou škálou využití

Ať už jde o podnikové stravování, péči o seniory nebo o využití v rámci denního školního stravování, díky své vysoké flexibilitě a adaptabilitě se naše dispenzory dají znamenitě využít k výdeji lahodných nápojů v široké škále využití. Různé platební systémy nebo doplňkový výdej perlivé stolní vody doplňují naši nabídku nápojových automatů.

Spolehlivá technika, inovativní a zodpovědně úsporné

Naše automaty studených nápojů uchrání naše životní prostředí od přílišného hluku, prázdných dopravních kilometrů a CO2. Až o 80% méně skladování a logistiky a nejméně o 50% nižší spotřeba energie pro chlazení v porovnání s balenými nápoji (lahve, plechovky, atd.) hovoří samy za sebe.

Nápojové automaty trinkForm: všechno z jedné ruky

Každý nápojový zásobník s chlazením je efektivní zařízení na výrobu nápojů pomocí špičkové technologie a je instalován tam, kam chcete. Automat na chlazené nápoje produkuje stisknutím tlačítka ovocné nápoje trinForm z vysoce kvalitních koncentrátů a pitné vody – efektivněji, levněji a čerstvěji než kdy jindy!

Objednejte si hned také vhodný nápojový sirup z bohaté nabídky různých příchutí. Od dodání, přes technické služby až po dodání koncentrátů obdržíte vše z jedné ruky!

Naše modely

Který nápojový automat je pro mě ten pravý?

Nejste si jisti, který automat si chcete koupit nebo pronajmout?
Při úvodní telefonické konzultaci můžeme společně nejlépe stanovit, který nápojový automat bude optimálně vyhovovat vašim požadavkům.

Napište nám

divider-flower

Vaše jméno

Vaše emailová adresa

Vaše telefonní číslo

Vaše zpráva pro nás

Bitte fehlende Zahl eingeben: − 5 = 1

Tržby v České republice:

MEDISUN profi s.r.o.

Modřická 249/82
619 00 Brno

Tel. +420 (0)727 977 877

eMail info@trinkform.cz

Otisk | Ochrana osobních údajů | Podmínky

trinkForm je ochranná známka společnosti
foliapharm GmbH

Logo foliapharm